SYLWESTROWA ZABAWA

29 grudnia 2023 r. odbyła się w naszym Domu cały rok przez wszystkich wyczekiwana Zabawa Sylwestrowa. Przybyło na nią wielu Mieszkańców pragnących w radosnym gronie pożegnać stary i przywitać nowy – 2024 rok.

Świetlicowy parkiet nie pustoszał nawet na moment – przy hucznych dźwiękach muzyki wszyscy tańczyli – każdy na swój sposób i według własnej koncepcji, co nie miało oczywiście żadnego znaczenia. Energia podsycana słodkimi przekąskami rozpierała balowiczów, więc zabawa udała się wyśmienicie… W ferworze zabawy nikt nie czuł upływającego zbyt szybko czasu, nie czuł zmęczenia.

Tańce, radość, śmiech, wspólne rozmowy i przekomarzania dobiegły jednak końca i znów trudno było się rozstać. Na zakończenie zabawy głos zabrała Pani Dyrektor Agata Rybaczuk, która pożegnała się z Mieszkańcami, kończą prawie 10 – letnią pracę w naszym Domu. Pani Agato – DZIĘKUJEMY.

Wszyscy zmęczeni, ale jakże szczęśliwi zakończyliśmy wspólne tańce – pełni wiary, że nadchodzący Nowy Rok nie będzie przynajmniej gorszy od mijającego…