18 października 2010 – Wystawa pokonkursowa „O NAS – zrozumieć niepełnosprawność”

Dnia 18 października 2010r w Galerii Prezydenckiej w Szczecinie odbył się wernisaż prac fotograficznych nagrodzonych w kolejnej edycji konkursu „O NAS – zrozumieć niepełnosprawność”. Wernisaż otworzył i uświetnił swą obecnością zastępca prezydenta  Pan Krzysztof Soska.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie  Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo „Tęcza” w Szczecinie. Do konkursu zgłoszono ponad dwieście prac wykonanych przez fotografów amatorów.

Nasz Dom reprezentowały w tym konkursie dwie osoby: p. Sylwester Olender i p. Małgorzata Witko.  Mimo, że nie udało nam się otrzymać żadnej z głównych nagród, to kilka naszych prac wyróżniono poprzez wyeksponowanie ich w wirtualnej galerii Stowarzyszenia „Tęcza”. Wszystkie wyróżnione przez grono jurorów fotografie można oglądać na stronie www.tecza.org.pl

Wydrukowany został kalendarz ścienny na rok 2011 zawierający kilkanaście fotografii wykonanych przez uczestników konkursu. Podczas wernisażu  otrzymaliśmy ten wyjątkowo piękny kalendarz jako nagrodę za udział w konkursie.
konkursowe praceI miejsce w konkursielaureaci konkursunagroda